Server-sided code highlighting (1.0.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Rows
sv: Rader

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper
