Server-sided code highlighting (1.0.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Text
es: Texto

en: Rows
es: Filas

en: Stylesheet
es: Hoja de estilo

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Field types
es: Tipos de campo
