Server-sided code highlighting (1.0.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Rows
sr: Редови

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
