Server-sided code highlighting (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Rows
eu: Lerroak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
