Server-sided code highlighting (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
