Server-sided code highlighting (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Rows
az: Sıralar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
