Server-sided code highlighting (2.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Rows
da: Rækker

en: Default value
da: Standardværdi

en: Field types
da: Felttyper
