Server-sided code highlighting (2.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Rows
ru: Строки

en: Stylesheet
ru: Стили

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Code snippet
ru: Код фрагмента

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Field types
ru: Типы полей

en: Programming languages
ru: Языки программирования
