Server-sided code highlighting (2.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Rows
ca: Files

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps
