Server-sided code highlighting (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Stylesheet
fa: استایل ها

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
