Server-sided code highlighting (2.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Rows
tr: Satırlar

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Field types
tr: Alan tipleri
