Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: Offset
az: Ofset

en: Posted in
az: Daxil edilib

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Thresholds
az: Eşiklər

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
