Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Spam
fr: Pourriel (spam)

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: Apply
fr: Appliquer

en: No comments available.
fr: Aucun commentaire disponible.

en: Offset
fr: Décalage

en: Posted in
fr: Posté sur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Thresholds
fr: Seuils

en: Author name
fr: Nom de l'auteur

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Master
fr: Principal
