Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Desc
ka: აღწერა

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.

en: - All -
ka: - ყველა -
