Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.
