Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
