Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: - All -
ug: ھەممىسى
