Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: No comments available.
bn: কোন মন্তব্য নেই।

en: Posted in
bn: যেখানে পোস্ট করা হয়েছে
