Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Spam
fi: Roska

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Apply
fi: Käytä

en: No comments available.
fi: Kommentteja ei ole saatavilla.

en: Posted in
fi: Kirjoitus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Thresholds
fi: Raja-arvot

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Master
fi: Isäntä

en: Author uid
fi: Kirjoittajan käyttäjä ID (uid)
