Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Apply
gl: Aplicar

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Author uid
gl: Uid do autor
