Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Updated
it: Aggiornato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Spam control
it: Controllo spam

en: Apply
it: Applica

en: No comments available.
it: Nessun commento disponibile.

en: Offset
it: Scostamento

en: Posted in
it: Inserito in

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Thresholds
it: Soglie

en: Author name
it: Nome dell'autore

en: Operations links
it: Link operativi

en: Master
it: Principale

en: Author uid
it: Identificativo uid dell'autore
