Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Posted in
kk: Жарияланған жері
