Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Sort by
se: Sirre
