Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Apply
sk: Použiť

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Offset
sk: Ofset

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Author name
sk: Meno autora

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
