Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Posted in
am: የታተመው በ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
