Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
