Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Unapproved comments (@count)
hr: Neodobreni komentari (@count)

en: Asc
hr: Uzlazno
