Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Spam
hu: Reklámszemét

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Thresholds
hu: Küszöbértékek

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Unapproved comments (@count)
hu: @count el nem fogadott hozzászólás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója

en: Comment operations bulk form
hu: Hozzászólások tömeges műveleteinek űrlapja
