Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Apply
nl: Toepassen

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Thresholds
nl: Drempelwaarden

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Unapproved comments (@count)
nl: Niet-goedgekeurde reacties (@count)

en: Asc
nl: Oplopend

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Comment operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op reacties
