Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: Posted in
sq: Dërguar në
