Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: No comments available.
ta: பின்னூட்டங்கள் இல்லை

en: Posted in
ta: பதிப்பிக்கப்பட்டது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Author name
ta: ஆசிரியர் பெயர்
