Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
