Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Spam
be: Спам

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Apply
be: Ужыць

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Comment approved.
be: Каментар пацверджаны.

en: Unapproved comments (@count)
be: Непацьцверджаныя каментары (@count)
