Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Action
de: Aktion

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: Apply
de: Anwenden

en: No comments available.
de: Keine Kommentare verfügbar.

en: Offset
de: Versatz

en: Posted in
de: Erstellt in

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Thresholds
de: Grenzwerte

en: Author name
de: Name des Autors

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Comment approved.
de: Kommentar freigeschaltet.

en: Unapproved comments (@count)
de: Nicht freigegebene Kommentare (@count)

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Author uid
de: Benutzer-ID des Autors

en: Comment operations bulk form
de: Massenaktionsformular für Kommentare

en: The comment "@title" has been published.
de: Der Kommentar „@title“ wurde veröffentlicht.
