Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།
