Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: Apply
hi: लागू करें

en: No comments available.
hi: कोई कमेन्ट उपलब्ध नहीं है|

en: Posted in
hi: में प्रकाशित किया गया था

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Thresholds
hi: दहलीज

en: UUID
hi: युयुआइङी
