Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Updated
bg: Обновено

en: Apply
bg: Търси

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Posted in
bg: Публикуван в

en: Unapproved comments (@count)
bg: Неодобрени коментари (@count)
