Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: Offset
cs: Posun

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Comment approved.
cs: Komentář byl schválen.

en: Unapproved comments (@count)
cs: Neschválené komentáře (@count)

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Author uid
cs: UID autora
