Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: No comments available.
cy: Dim sylwadau ar gael

en: Offset
cy: Ongli

en: Posted in
cy: Wedi ei gofnodi yn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
