Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Author name
gu: લેખકનું નામ

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
