Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Apply
sv: Applicera

en: No comments available.
sv: Inga kommentarer tillgängliga.

en: Offset
sv: Kompensera

en: Posted in
sv: Inlagt i

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Thresholds
sv: Tröskelvärden

en: Author name
sv: Författarnamn

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Comment approved.
sv: Kommentar godkänd.

en: Unapproved comments (@count)
sv: Ej godkända kommentarer (@count)

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Author uid
sv: UID för författare
