Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Apply
da: Udfør

en: No comments available.
da: Der er ingen kommentarer at vise.

en: Offset
da: Forskydning

en: Posted in
da: Indsendt til

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Thresholds
da: Tærskler

en: Author name
da: Forfatternavn

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende

en: Author uid
da: Forfatter uid

en: Comment operations bulk form
da: Formular til masseredigering af kommentarer
