Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.
