Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Action
pt: Ação

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: No comments available.
pt: Não existem comentários.

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Posted in
pt: Colocado em

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Author name
pt: Nome do autor

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Unapproved comments (@count)
pt: Comentários por aprovar (@count)

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Author uid
pt: uid do autor
