Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: ID
th: ไอดี

en: Posted in
th: เป็นความเห็นใน

en: Author name
th: ชื่อผู้เขียน

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Comment approved.
th: ความคิดเห็นถูกอนุมัติแล้ว

en: Unapproved comments (@count)
th: ความคิดเห็นที่ยังไม่ได้รับอนุมัติ (@count)

en: Author uid
th: uid ผู้เขียน
