SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: size
af: grootte

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Value
af: Waarde

en: Name
af: Naam
