SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: size
be: памер

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Value
be: Значэнне

en: Name
be: Імя

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
