SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Value
bg: Стойност

en: Name
bg: Име

en: General
bg: Общи
