SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
