SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: size
ca: mida

en: Suffix
ca: Sufix

en: Value
ca: Valor

en: Name
ca: Nom

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Field types
ca: Tipus de camps
